Čelovky a svítilny

Lampa Polar Track Bivvy Fan With Light

Cena:401.00

Super kombinace! "Větrák" pro chladnější vzduch v kombinace s ekonomickou, super výkonnou lampou s osmnácti LED diodami.
Díky prakticky nastavitelné rukojeti je možné lampu zavěsit i postavit.
Světlo má jednu polohu svícení a větrák dvě polohy výkonu vyšší a nižší.
Napájení bateriemi 2x D-Cell (r20) nejsou součástí balení.

Rozměry: 23x17cm

Lucerna SAT-A-LITE LED LANTERN LTX185

Cena:990.00

Úplně nová venkovní vysoce odolná a dlouho svítivá lampa od firmy Chub.
Životnost baterií při běžném svícení až 45hodin, při maximálním výkonu 25hodin.

- silné a účinné 185 lumenů LED
- duální nastavení výkonu pro delší životnost baterie
- systém pootočení a spuštění horního LED svícení
- možnost nastavení clony pro nízký, plochý rozptyl svícení
- dodáváno včetně baterií
- hmotnost 298g

Lucerna SAT-A-LITE SL-300

Cena:1090.00

Lucerna v kvalitním provedení, s více funkcemi a možností oddělání vrchního krytu a použití jako závěsné světlo v bivaku.
Tři bílé Nichia LED (dioda) se svítivostí až 300 Lumen dávají dostatek světla pro osvětlení bivaku, či přístřešku. Lucernu lze přenášet nebo zavěsit za horní úchop nebo ji lze zavěsit obráceně za oko schované ve dně a při sejmutí horního průhledného krytu získat prostorové světlo. Třípolohový elektronický vypínač je osvícen zelenou LED (dioda) pro snadné nalezení a rozsvícení lampy ve tmě. Napájení zajišťují 3ks baterií 1,5V typ D (nejsou součástí balení) a jejich výrobcem udávaná výdrž je cca 3 dny na vysoký výkon a cca 6 dní na nízký výkon (dostačující světlo). Lampa může i blikat a v tomto režimu je výdrž baterií cca 10 dní. Svítilna je voděodolná.
hmotnost včetně baterií: 862g
rozměry: 185 x 84 mm

Světelný klip na kšitovku CAP LITE

Cena:259.00

Vytvořeno pro uchycení Greys CAP LITE přímo na kšilt. Lze použít jakkoliv jinak.
Samotný klip je otočný o 180´ a umožnuje tak řádné osvětlení při jakkémkoliv úhlu.
Silný světelný paprsek podpořen dvěmi ultra - bright LED žárovkami s jednou centrální červenou LED žarovkou pro noční vidění. Včetne dvou baterií 2 x 3V CR2032. Kompaktní a lehké. Silné a zaostřené žárovky.

Čelovka SAT-A-LITE SL-100

Cena:439.00

Jeden z nejmenších a kompaktních modelů čelových svítilen dostupných na trhu. SL100 má velmi úzký tvar a polohovací světelnou hlavu se třemi LED (diodami).
Hlavní bílá Nichia LED (dioda) s výkonem 3,5 Lumen svítí dlouhým světelným paprskem (životnost baterií cca 35 hod). Dvě červené LED svítí jemným a citlivým světlem a mohou svítit stále nebo blikat. Napájení zajišťují 3 ks AAA baterie (jsou součástí balení). Pro nošení na hlavě slouží jednoduchý elastický pás. Svítilna je voděodolná.
hmotnost včetně baterií: 72 g

Čelovka SAT-A-LITE SL-200

Cena:879.00

Čelová lampa SL 200 využívá nejmodernější technologii LED Luxeon, pro maximální výkon světelné intenzity, při co nejdelší výdrži baterie.
Hlavní Luxeon LED (dioda) 1W s výkonem až 51 Lumen, které dávají dostatek světla do světelného kuželu. Možnost nastavení módu intenzity světla (vysoká/nízká/blikání). Při svícení touto diodou je výrobcem udávána životnost baterií cca 10 hodin stálého svícení ve vysokém módu (v nízkém cca 20 hod, při blikání cca 25 hod). Pro orientační noční vidění jsou 3 LED (dioda) s citlivým světlem v červené barvě, které můžou svítit stále (životnost cca 40 hod) nebo blikat (životnost cca 80 hod). Napájení zajišťují 3 ks AAA baterie (jsou součástí balení), které jsou uloženy vzadu v samostatném pouzdře. Zde je i jedna samostatně ovládaná bezpečnostní LED v červené barvě, která může svítit stále nebo blikat. Pro nošení na hlavě slouží dvojitý délkově nastavitelný elastický pás. Svítilna je voděodolná.
hmotnost včetně baterií: 118 g

Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?

Náhodné produkty

Děštník Umbrella Full Cover 2,5m

Naše cena: 2199.00 Kč

Inpregnace Aquastop 200ml

Naše cena: 99.00 Kč

Krmítko krátké 14g

Naše cena: 10.00 Kč

Lucerna SAT-A-LITE SL-300

Naše cena: 1090.00 Kč

Naviják Minitroll Mikado

Naše cena: 150.00 Kč

Taška na pruty model 5054

Naše cena: 1337.00 Kč